Hakkımızda

2019 yılında kurulan KNEC Group, global tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası taşımacılık alanında faaliyet  gösteren bir firmadır. Merkezi Bulgaristan’da olan firmamız, 104 ülkeye yayılmış acente ağıyla müşterilerine en iyi ve en hızlı servisi sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Merkezini Bulgaristan’da kuran KNEC Group 2020 yılı ağustos ayında İzmir ofisinide faaliyete geçirmiştir. Geniş acente ağı ve armatörlerle güçlü ilişkilerini kullanarak, ofisinin İzmir’de bulunmasına rağmen; Mersin, İskenderun, Antalya, Trabzon, Samsun limanlarından operasyonel servis vermektedir.

Tüm dünyada geniş acenta ağı ile full konteyner, parsiyel konteyner, karayolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı, gemi kiralama, transit ticaret taşımacılığı ve kombine taşımacılık konusunda başta Avrupa, Orta Doğu Ve Akdeniz Ülkeleri olmak üzere, Afrika ve Amerika’nın birçok bölgesine kaliteli, güvenilir, profesyonel servis anlayışıyla ve geniş acente bağlantısı ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Bugün; güvenilir, şeffaf ve hızlı bilgi akışı sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yazılım altyapısı ile sektörde katma değer yaratan bir firma olarak yoluna devam etmektedir ve gelişerek devam edecektir.

Menü